BDSM Masáž Praha

BDSM Masáž Praha

Také si můžete užít jiné služby, například tantrická masážerotická masáž pro muže, nebo masáže pro páry.

Rád experimentujete? Potřebujete útěk ze světa tvrdé reality? Rád na chvilku vypnete a předáte zodpovědnost někomu jinému? Milujete erotiku? Právě pro Vás nabízíme BDSM masáž v Praze!

Tento druh masáže se dá kombinovat jak s masáží Erotickou, tak i s masáží Tantrickou, vše záleží jen na Vašem přání.

Nejprve budete odveden do příjemného pokoje, prosvětleného pouze světlem vonných svíček, kde si s masérkou stanovíte jasná pravidla. Zde jí bez obav můžete sdělit veškerá svá přání a touhy. Určíte si role, podle kterých se bude odehrávat masáž. Nemusíte se bát, naše slečny jsou profesionálky a vše co jim sdělíte, zůstane pouze mezi vámi, za zavřenými dveřmi. Můžete si vymyslet scénář podle Vaší fantazie. Zde zapomeňte na všechny strasti a oddejte se síle rozkoše a hravé fantazie.

Masáž nikdy nemá přesný průběh, vše záleží na Vaší fantazii a na dohodě s masérkou. Můžete se proměnit do role poddajného otroka a poslouchat všechna přání naší masérky, které na Vás během masáže bude mít. Můžete se nechat trestat, nebo odměňovat. Můžete si, ale také vybrat mírnější variantu BDSM masáže v Praze a zapojit do Erotické, nebo Tantrické masáže pouze jemné prvky z BDSM praktik. Tento mírnější druh je velice příjemný při tantrické BDSM masáži, kde masérka pracuje s Vaší energií a zároveň zde zapojuje i lehké BDSM prvky.

Proč je BDSM masáž v Praze přínosná?

  • Utečete do jiné reality
  • Zbavíte se stresu
  • Potěšíte svoje libido
  • Objevíte erotogenní zóny, o kterých jste neměl tušení, že existují
  • Naučíte se jak otevřít utajené oblasti Vaší sexuality

Dopřejte si na chvíli úplné odreagování. Podlehněte kouzlu BDSM masáže v Praze a vychutnejte si Vaše tajné touhy na živo a to v bezpečí našeho salónu. Právě pro Vás zde máme masáž s elementy BDSM v Praze!

Erotic Massage Salon Magic
37 5 5 1
X
Udělejte si rezervaci a přijďte si užívat :)

Pošlete objednávku a náš manažer vás bude kontaktovat.

Pozor prosím! Po 22.00 hod. Uveďte prosím rezervaci telefonicky +420773608898

X

Děkujeme za Vaši zprávu!
Budeme vás brzy kontaktovat.